مراسم تودیع و معارفه معاون اداری مالی دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزارشد
143 بازدید
نحوه تهیه : فردی
محل انتشار : سایت دانشگاه باقر العلوم
تعداد شرکت کننده : 0

طي مراسمي با حضور معاون آموزشي دفتر تبليغات اسلامي و ديگر مسئولان دانشگاه باقرالعلوم(ع) و موسسه آموزش عالي حوزوي امام رضا(ع)، معاون جديد مالي و اداري دانشگاه باقرالعلوم(ع) معرفي شدبه گزارش روابط عمومي دانشگاه باقرالعلوم(ع)، حجه الاسلام والمسلمين دكتر مريجي در اين مراسم ضمن قدرداني از زحمات بي شائبه آقاي نجف هدايتي زاده ، حجه الاسلام والمسلمين­غلامعباس­عشرتي را به عنوان مدير جديد ادري و مالي معرفي كردو اظهارداشت:اميدوارم حجه الاسلام والمسلمين­ عشرتي بتوانند با همكاري مجموعه هاي خود در مسير اهداف دانشگاه و پيشبرد امور محوله گام هاي خوبي را بردارند.

آقاي نجف هدايتي زاده  نيز در ادامه اين مراسم كه در اتاق جلسات دانشگاه باقرالعلوم(ع) برگزار شد،طي سخناني ضمن قدرداني از بنيان گذاران  اين دانشگاه گفت: پايه ريزي اين دانشگاه گامي بسيار مهم در حوزه علميه قم بودكه از زمان فعاليت خود توانسته است در تربيت طلاب و پژوهشگران حوزوي اقدامات بسيار ارزشمندي انجام دهد.

وي در ادامه با ارائه گزارشي از فعاليت هاي انجام شده در طول مدت مديريت خود،ساماندهي امور اداري و مالي و روان سازي امور مربوطه را از مهم ترين اقدامات انجام شده ذكر كردو ابراز داشت:با مشاركت تمام همكاران  اين معاونت توانستيم بستر مناسب فعاليت هاي اداري و مالي را ايجاد و نظم خاصي به فعاليت ها حاكم نماييم.

آقاي هدايتي زاده بخش عمده فعاليت هاي معاونت اداري و مالي را متمركز در امور مربوط به دانشگاه پرديسان ذكر كردو گفت: عمده فاليت هاي  ما در آماده سازي، تحويل و انتقال نيروها به اين دانشگاه معطوف گرديدكه البته اين ساختمان هنوز آماده نبوده و انتقال كامل دانشگاه به اين مكان در صورت رفع نواقص بايد انجام پذيرد.

معاون سابق اداري و مالي دانشگاه باقرالعلوم(ع)  هم چنين راه اندازي سامانه مالي  اساتيد را از ديگر فعاليت هاي انجام شده ذكر كرد و بيان داشت: در راستاي بهره گيري از فناوري هاي پيشرفته، تكريم اساتيد و خدمات رساني اينترنتي اين سامانه ايجاد و با راه اندازي آن بسياري از  مشكلات اطلاع رساني و پرداخت حق التدريس و ارائه دستي فيش حقوقي  اساتيد رفع گرديد .

حجه الاسلام والمسلمين غلامعباس عشرتي نيز در اين مراسم ضمن تبريك حلول ماه ربيع الاول و تشكر از حسن ظن حجه الاسلام والمسلمين دكتر مريجي در انتخاب ايشان ،به ارائه برنامه هاي آينده خود پرداخت و اظهار داشت: همانطور كه همگان مي دانند كارهاي  اجرايي مشكلات خاص خود را داشته و هركس مشغول آن گردد ممكن است در ضمن كار دچار غفلت هايي نيز بشود كه اين امور مي تواند با  تذكرو مشورت همكاران ديگر رفع گردد .

وي گام برداشتن در مسير قانون و اجراي آن در كنار صميمت و دوستي را اساس  برنامه هاي خود اعلام كرد و تصريح كرد: هرچند رعايت قوانين و مقررات در هر سازماني يك اصل بسيار مهم است اما اين امر نبايد با نگاهي خشك  در يك محيط كاملا اداري انجام شود بلكه  آنچه در پيشبرد بهتر امور موثر است اجراي آنها در كنار صميميت ها مي باشد

معاون جديد اداري ومالي دانشگاه باقرالعلوم(ع) خاطرنشان ساخت: البته بايد دقت كرد كه طوري نشود كه اين دوستي ها قوانين سازمان را تحت شعاع قرار دهد.

وي با تاكيد بر گام برداشتن در مسير اهداف و قوانين دانشگاه  گفت: يكي از امور مهمي كه دانشگاه با آن مواجه است بحث انتقال دانشگاه به پرديسان است كه اميدورايم با يك برنامه­ريزي هدفمند شده اين مهم بامشاركت  تمام همكاران دانشگاه انجام بپذيرد تا ضمن اجراي موفق اين كار، خلايي در امور تحصيلي دانشجويان و دانشگاه ايجاد نگردد.

گفتني است:برنامه‌ريزي و اجراي طرح توسعه و تقويت بخش‌هاي مختلف اجرايي دانشگاه در جهت تامين اهداف راهبردي دانشگاه،اجراي دقيق آيين‌نامه‌ها و مقررات مرتبط و تعامل روان و سازنده با دفتر، مؤسسه امام رضا(ع) و مدرسه عالي معصوميه وشفاف‌سازي امور مربوط به اعضاي هيأت علمي و كارمندان و اطلاع‌رساني به موقع با حفظ حرمت مقام والاي انساني افراد از جمله وظايف محوله از سوي حجه الاسلام والمسلمين دكتر مريجي بر عهده حجه الاسلام والمسلمين عشرتي مي باشد.

خاطر نشان مي شود: آقاي نجف هدايتي زاده در حكمي جداگانه به سمت مدير آموزش موسسه آموزش عالي حوزوي امام رضا(ع) منصوب گرديد.